1/ koľko by stála len tá predlžovacia sada bez kábla, pre 3x1,5 kábel?
2/ keď to predĺžite, tak je na konci stále vidlica?
3/ to predĺženie v spoji môže byť pod vodou? do akého tlaku je vodotesné?
4/ aká je priľnavosť tej lepiacej sady k cyky plášti?
5/ k čerpadlám ibo 3”ti - 1fáz vedie 3x1 alebo 3x1,5 kábel?